huxa

oddělují se mi nehty od kůže, co s tím?

Když už jsme u těch nehtů :)
začali se mi na prsteníku a prostředníku „vzdalovat“ nehty od kůže-stále více si je musím střihat blíže k ruce a tím pádem mi už cca. půl centimetru prst předrůstá nehet.
podobně jako na tomto obrázku, akorát je nemám „zubožené“, pouze mám delší prst než nehet ( http://image.tn­.nova.cz/medi­a/images///440xX/­Mar2010//610006­.jpg )
vadí to něčemu, popř. lze s tím něco dělat?

Odpovědi
Nik92

nehledala bych zde nějaké rady, ale navštívila bych odborníka, kdybych byla tebou. Určitě se s tím dá něco dělat, odborník ti poradí co a jak.