odchov mývalů

nenašel by někdo chov mývalů tady u nás v čechách?Asi špatně hledám nebo spíš nevím přesně kde.Zkrátka jestli někdo odchovává mláďata a kolem jaké ceny se pohybují?

Nejlepší odpověď
panenka

odchov mívalů a jejich cena se pohybuje kolem 2500 kč vyhledala jsem vám zrovna jeden takový inzerát prodám levně mladé mívaly,narozené v květnu 2008 cena za 1 mívala 2500kč za mívaly 2 4000kč.vlastní odchov jsou milí,hraví tel:604684665 pan petr šach.kdyžtak se ještě podívejte jinde .dejte si do vyhledávače odchov mívalu kde máte plno stránek právě o tychto zvířatech.tak se tam pokud vám tohle stačit nebude můžete podívat.