Odchází mi LCD monitor?

Po vypnutí a zapnutí monitoru mi to dělá jen bílo. Až po delší době zap/vyp LCD naběhne obraz. http://imgup.cz/i­mages/2013/03/­02/4ZK2C.jpg Monitor je 4 roky starý, ale od rána do večera zapnutý, vypínám jen nac monitor.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nemusí zrovna hned odcházet jako celek, často to bývají jen vadné kondenzátory. Svěř ho odborníkovi k proměření, určitě to bude levnější, než nový monitor 🙂

Další odpovědi
Braník

děkujeme za sdělení

anonym

Sůwa díky, zkusím, ještě mne napadla graf. karta.