zjentek

Odcházej do „věčných lovišť“ taky i vegani?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne ne, vegani odcházejí na věčná pastviště…
Ale my, masožravci, máme výhodu – viděl jsi někdy, jak je pastvina zasr*ná??
😉

Další odpovědi
anonym

Na kazdeho jednou dojde a je jedno jestli jis maso nebo ne. Vegani maj vsak tu vyhodu, ze maji obcas lepsi zdravi, nez ti masozrouti kolem nas. Maso jim i tak, protoze nema cenu to lamat pres koleno a bez nej bych asi ztratil s svoje zbyle maso pac mam vetsi podvyzivu.