zvonisek

Odblokuje Lavyl Auricum záda?

Slyšela jsem, že prý ano

Odpovědi
Edison

Neznáme přířinu. Nevíme.

anonym

určitě vám jej nepředepsal lékař, ale našla jste si jej sama nebo vám jej doporučila kamarádka. Spadá to totiž do kategorie alternativní medicíny a tedy kategorie „jedna babka povídala že to možná funguje … ale spíš ne“

Alternativní medicína je zpravidla jen nástroj výrobce jak velmi draze prodávat velmi obyčejné a levné věci… účinky se zabývat nemusí, prostě zákazníkovi něco nalže. Protože na alternativní medicínu nemusí být klinické testy nemusí žádný účinek prokazovat takže ani žádný být nemusí.

anonym

na internetu najdete pár pochvalných recenzí ale všimněte si že je vždy píší ti, co tenhle předražený čajíček s olejem současně i PRODÁVAJÍ a mají osobní zájem na tom aby se to prodávalo. Můžete jím hodit do chřtánu další tisícovku, ale osobně bych ze sebe takovým způsobem naivní jelito dělat nenechal. Dáváte tím jen signál dalším podobným výrobcům, kteří vědí, že se nemusí vůbec zabývat výzkumem, vůbec nemusí vyrábět účinná léčiva, stačí lidem jen lhát a zdesetinásobit cenovku.