redy

Od ledna přibudou v ČR nové dálnice, změní se i značení. Co na to říkáte?

Co na to říkáte? Vadí vám to, nebo nevadí?
Nahoře budou mít hody 🙂

Nejlepší odpověď
Emefej

Co to je za novinku? V odborném tisku (Svět motorů) byla tato zpráva zveřejněna vloni na jaře. Osobně vítám zvýšení max. povolené rychlosti na 110 km/h v úseku Most – Bílina.

Další odpovědi
gecco

Nevadí, neřeším…
Jde jen o administrativní změnu, ne faktickou – takže (dálniční známku mám) se mne nedotkne…
😉

anonym

Já tohle vůbec neřeším,po dálnici valím jednou za rok,protože,když jedu moc rychle,tak mi lítaj ty mušky do koutků u očí.

cukrar

Naučíme se novinky v předpisech. jako bude nový vyhláška o provádění pravidel provozu na pozemních komunikacích a úprava a řízení provozu na pozemních komunikacích, sníží se rychlost na rychlostních silnicích atd…
Je toho více..

Lamalam

Mě je to jedno, dílniční známku mám.

redy

Teď už těch mušek tolik není, klidně to rozbal 🙂