Agneta

Od kterého komunistického politika je tento citát ?: "Podnikatelé, jejichž existence…

„Podnikatelé, jejichž existence závisí výhradně na tom, svým zaměstnancům platit méně, než k životu potřebují, nemají mít právo v naší zemi na jejich kšeftování“.

Nejlepší odpověď
zjentek

nevim, ale musel to říct někdo fakt moudrej ..logickej člověk. Mně dát podnikatel tolik, kolik potřebuji, asi bych začal dělat jeho práci, což s sebou nese povinnost najít dalšího, kterýmu bych mohl dát tolik, kolik potřebuje

Další odpovědi
Hawajka

Zéman.

Agneta

zjentek >>> měl to být údajně F. D. Roosevelt…:DDD

gagaga

lusteni zjentekovych otazek a odpovedi je pro me jako lusteni sudoku
( ja ale lustim ty pro sestilete ) :(

  • iv-

zjentek

gagaga, jakože v jednoduchosti je krása?

gagaga

jestli je to tak, pak jsem ja kraaaasna :p