Rokio

Od které minimální hodnoty je vhodné dávat poukázky lidem, které mám rád?

Zatím dávám poukázky pouze mamce. Pošlu ji na běžný účet a pak vytvořím poukázku s nápisem hodnoty, která se rovná částce, kterou mamce odešlu. Kromě nápisu hodnoty poukázka obsahuje jméno obdarovaného, datum a krátkou větu vyjadřující, že dané osobě přeji vše nejlepší (blahopřání).

Zatím dávám poukázky o minimální hodnotě 100 Kč. Někdy mají hodnotu i několikanásobně vyšší. Poukázku pošlu v průměru jednou za týden.

A samozřejmě do rodinného rozpočtu přispívám pevnou měsíční částkou a odevzdávám příspěvek na péči, který jsem si vyběhal.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Tak pokud máš rád mě, můžeš klidně poslat poukázku s jakýmkoli číslem a se třema nulama, možná i čtyřma :D

Samozřejmě číslo účtu a adresu na zaslání poukázky milerád předám.

Jinak co se týče otázky, tak asi ta stovka, protože menší nominály by byly zbytečné.

Další odpovědi
Kelt

Dary dáváme z lásky a neměříme to na peníze. Nezáleží co dám a kolik, ale hlavně, že to dám.

nyjono

Myslim, že minimální hodnota 100 Kč je optimální.

Kazatel

Dávat poukázky je nesmysl. Tak se navzáhem obdarujete poukázkama a nemusíte si v podstatě dávat nic. To už je lepší obdarovat, byť maličkostí, od srdce.

anonym

Poukázky dávej lidem které nesnášíš, přiměješ je tak nakupovat místo s rozmyslem na cenových srovnávačích, v konkrétních předražených obchodech které používají tyhle kupóny jako propagační nástroj právě ve snaze zcela se vyhnout cenové konkurenci výhodnějších eshopů a tím je připravíš o peníze 🙂 To se lidem co máš rád, nedělá.

anonym

opravdu hodně vše poměřuješ penězi, nenapadlo tě že příležitost někoho obdarovat tím vlastně degraduješ na pouhou bezduchou a nenápaditou finanční transakci ? K obdarování patří hlavně znalost toho druhého, schopnost najít něco unikátního co mu/jí udělá radost, ale ne radost z toho o jak drahou věc se jedná, ale radost z poznání, že sis nad tím trochu lámal hlavu a třeba zapojil i vlastní ruce do výroby dárku.