Littl3

Od kolika se může chodit do posilovny ?

Doplňuji:
Myslím od kolika let né hodin :)

Nejlepší odpověď
honza19hk

nevím zda myslíš od kolika let neho hodin ale věkově to omezeno není.A co se týče otevírací doby bývá tam vyvěšena.
Doplňuji:
jak říkám není to omezené. Je asi jasné že tam nepůjde 2 leté dítě ale zakázané to prostě není.

Další odpovědi
Děda Louda

Provozní doba bývá vyvěšena u vchodu.

marci1

Nevím, od kolika může, ale odborníci doporučují tak 15–16 let.

anonym

Je jedno od kolika let to může být. Já začal ve 12 letech.

Littl3

Mě je 12 takže asi ne :D

honza19hk

proč by ne.Dáš si lehčí závaží a jedeš. Pokud chceš mít svaly je dobré začít dokud tělo roste,což ve 12 letech ještě ano.

Littl3

Mě je 12 takže asi ne :D