Od kolika ranních hodin si můžu pustit písničky, když bydlím v panelovém bytě, který jsem si pronajmula před měsícem?

Od kolika raní hodiny jsi můžu pustit písničky? Bydlím v panelovém bytě který jsem si pronajmula před měsícem.
------

Zakon od kolika hodin si mohu pustit hudbu přes den?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Pouštět si můžeš co chceš a kdy chceš. Ale nemělo by to rušit sousedy. A to nikdy... A ne jen v domě, ale po celém sídlišti. Je třeba mít na paměti, že zvuk se šíří nejen konstrukcí domu, ale i vzduchem, takže zejména při otevřených oknech to může rušit víc, než šířením konstrukcí domu.

Další odpovědi:

Zlatý

na to je velmi jednoduchý recept = sluchátka
nikoho neobtěžuješ a můžeš heavy metal poslouchat třeba i o půlnoci.

Aby to nedopadlo tak, že s vámi sousedi budou bojovat stylem umělé ozvěny, jednoduché zařízení které hluk přicházející z vašeho směru vrací se zpožděním zpět. Tím je pak jakákoliv hlasitá hudba prakticky neposlouchatelná. Zákon nezákon obtěžovat sousedy nadměrným hlukem v kterékoliv hodině by se nemělo.

Bronzový

Obecně se to bere od 6,00 do 22,00, potom má být noční klid. Ale jak píše Edison, nejlepší je
snažit se , aby člověk neztratil "glanc" a respektovat právo spolubydlících na klid. O umělé ozvěně jsem zatím neslyšel, zajímalo by mne, co to je za zařízení

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý annas 851
Zlatý iceT 849
Zlatý briketka10 672
Zlatý marci1 605
Zlatý Drap 560
Zlatý quentos 558
Zlatý led 427
Zlatý Kepler 378
Zlatý bolak 360
Zlatý hanulka11 271

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.