Avatar uživatele
KristýnkQa

Od kolika ranních hodin si můžu pustit písničky, když bydlím v panelovém bytě, který jsem si pronajmula před měsícem?

Od kolika raní hodiny jsi můžu pustit písničky? Bydlím v panelovém bytě který jsem si pronajmula před měsícem.

Zakon od kolika hodin si mohu pustit hudbu přes den?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1799 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pouštět si můžeš co chceš a kdy chceš. Ale nemělo by to rušit sousedy. A to nikdy… A ne jen v domě, ale po celém sídlišti. Je třeba mít na paměti, že zvuk se šíří nejen konstrukcí domu, ale i vzduchem, takže zejména při otevřených oknech to může rušit víc, než šířením konstrukcí domu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?KristýnkQa Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

na to je velmi jednoduchý recept = sluchátka
nikoho neobtěžuješ a můžeš heavy metal poslouchat třeba i o půlnoci.

Aby to nedopadlo tak, že s vámi sousedi budou bojovat stylem umělé ozvěny, jednoduché zařízení které hluk přicházející z vašeho směru vrací se zpožděním zpět. Tím je pak jakákoliv hlasitá hudba prakticky neposlouchatelná. Zákon nezákon obtěžovat sousedy nadměrným hlukem v kterékoliv hodině by se nemělo.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Obecně se to bere od 6,00 do 22,00, potom má být noční klid. Ale jak píše Edison, nejlepší je
snažit se , aby člověk neztratil „glanc“ a respektovat právo spolubydlících na klid. O umělé ozvěně jsem zatím neslyšel, zajímalo by mne, co to je za zařízení

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek