Terez_ka

Od kolika let začít hubnout ?

Ahoj mnoho lidí říká že nemá cenu hubnout v pubertě ( od 12 – 15 až 18 let ), ale co je na tom pravdy ? Od kolika let začít hubnou, aby na to tělo bylo připraveno a efekt dlouho vydržel ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

žij a stravuj se tak ,abys hubnout nemusela

Další odpovědi
bolak

nejlépe hned > http://zena.cen­trum.cz/volny-cas/pribehy-ze-zivota/fotoga­lerie/2012/09/28­/v-osmnacti-vazila-jako-ctyrleta-holcicka-boj-s-ano/

PS: je tam 7 obrázků, prohlídni si je pečlivě všechny

BANAN93

hubnout ??? jako sportovat a být fit můžete vždy..... držet hladovky má často opačný efekt

zzzzz

Už od dětství by ses měla stravovat tak, aby si neměla nadváhu. Pokud k ní došlo, nedrž žádnou dietu!!!!! Zajdi ke své lékařce a poraď se s ní. Před jakoukoliv redukci váhy je potřeba člověka pořádně vyšetřit.

terry

Nemá to co dělat s věkem, s věkem nemá co dělat ani to, aby efekt vydržel.
Když mají některé děti velkou nadváhu, také by to měly řešit a ne čekat do dospělosti.
Záleží na tom, z jakého důvodu nadváha je a jestli to je vůbec nadváha.

iceT

No nemá to cenu zjevně proto,že na nedospělém organismu se mohou napáchat nevratné škody.Zhruba do 18 let věku se tělo neustále vyvíjí.