tečka

Od kolika let se prodává Strongbow cider?

Chci se zeptat, jestli se da strongbow koupit když nejsem zletilá.

Nejlepší odpověď
jirka F

ne až od 18 let

Ps: kdyžtak až budou na to dávat reklamu tak se podívej vlevo do rohu a tam je menším písmem napsáno pouze pro starší 18 let

Další odpovědi
gecco

Je to alkohol??
Je…
Tak co se ´šponuješ´???

anonym

„Strongbow“ je trochu suchý jablečný mošt, na rozdíl od jeho zuckerhaltiger tigerer bratr „datla“. Balená „Strongbow“ obsahuje asi 5,3% alkoholu.
https://de.wi­kipedia.org/wi­ki/Strongbow_Ci­der
Tak,že od 18ti let.