UnQ

Od kolika let se může kouřit?

Někde je napsáno, že od patnácti, ale cigarety se smí prodávat až od 18 a jinde, že obojí je od 18? Jak to tedy prosím je?

Nejlepší odpověď
Hans51

Omezený je jen prodej, věkovou hranicí 18 let.

Další odpovědi
briketka10

Kuř si od kolika chceš, ale cigarety Ti prodají až od 18 let.

marci1

Tou věkovou hranicí – 18 let pro prodej cigaret všem „jemně“ naznačují, od kolika let by mohli kouřit. 🙂

cukrar

UnQ, to se ptejte rodičů, osobně bych doporučil až v 60 letech.

led

Najlepšie po dovršení 160.roku.

UnQ

cukrar, tvůj názor ani z jedné části neodpovídá na mojí otázku, každopádně mi již 18 bylo.
Ostatním děkuji za odpovědi.