Zvědaveeej

Od kolika let můžu převzít balík ze Zásilkovny? A vědí v Zásilkovně, co v něm je?

Děkuji

Nejlepší odpověď
NoFear

Není to omezeno věkem. Stačí kód. Možná jen u tabákových výrobků atd můžou požadovat občanku.
Nevědí, znají jen název firmy a jméno příjemce. Oni jen předávají.

Pokud se jedná o nějaké intimní zboží, tak firmy zabalují balíky, tak aby nebylo poznat, co je uvnitř. A takové firmy mají i jiné obchodní jméno na štítku (nebo to nechávají posílat přes jinou firmu s jiným jménem, nebo jak to dělají), tak aby ani podle názvu firmy nebylo poznat, co to je. Zkrátka se snaží být diskrétní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.