MozekCZ

Od kolika let může občan ČR vlastnit nůž?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud ti ho dá kmotr do kolébky…

Další odpovědi
briketka10

Já jsem byla malá a měla jsem rybičku od pěti roků
a potom už větší a větší, ale ne na obranu, jen malý
do přírody a na houby 😁
Tak záleží, jaký nůž chceš vlastnit, jestli na obranu,
nebo obyčejný.

Zbynas

Zbraně se rozlišují na kategorie A, B, C, D a E – nůž nespadá ani do jedné z nich, tudíž není zakázaný. Ani zákon nemluví o tom, že by dítě nesmělo mít přístup k noži.

Zdroj: http://www.zbroj­niprukazy.cz/ka­tegorie-zbrani-a-streliva/

gecco

Od 18 let věku – pokud je svéprávný.
A do svéprávnosti – pokud mu to dovolí rodiče…
😁

isteron

Rybičku sa dalo kúpiť aj na jarmoku, a každý videl, že máš okolo 10 rokov. Len trebalo zaplatiť.

lexx

nůž na škrabaní brambor ? od okamžiku když ho udržíš v ruce a neohrozíš sebe ani okolí

anonym

Od 2 buněk – v jedné by se blbě držel… (Tedy od početí.)

Reezo

Co je tohle za otázku? Naprostá blbost.