Dvorní šašek

Od kolika let jste začali pít kávu?

A dopřáváte si stále kávu?

Odpovědi
Rocker

po dosažení plnoletosti (18 +)

Asi v 17.
Jestě v 16 jsem říkal babičce,že nikdy nebudu kouřit a pít kafe.V 17 už jsem provozoval obojí😄
Teď už asi 7 let nekouřím,ale kafe si s radostí dopřeji.

GM

jiná odpověď

Asi od 15–16 let. Kávu piju pořád, už 40 let nesladím kafe ani čaj. Snídaně – káva s mlékem a 2 cigára.

elkon

jiná odpověď

Kdysi jsem se párkrát kafe napil, ale několik desítek let už kafe nepiju. A nechybí mi. A stejné je to s cigaretami.

Justin1

nikdy jsem pít nezačal/a

Kávu nahrazuji čajem.

Pepa25

po dosažení plnoletosti (18 +)

Od nastoupení do práce. Dopřávám si denně.

hybernia

před dosažení plnoletosti (18 -)

Filip84

už si to nepamatuji

Kdybys se zeptal, kdy jsem poprvé vypil Kaffee, tak jo, to si pamatuju, to mi bylo 15–16 (bylo to „v létě“, já jsem narozený v srpnu, tak nevím, jestli mi bylo 15, či 16, jo, prostě kolem 16 narozenin, plus minus dva měsíce). Ale že bych jí, potom, několik let nějak pravidelně pil, to ne.

Já jsem čajový, Kaffee si dám, Einspänner, ale v kavárně, doma to vařím minimálně, mám samovar. Mám french press, takže jo, pokud na to mám chuť, tak namísto abych zalil zavarku, zaliju Kaffee ve french pressu, ale to je párkrát do roka.

Lurius

jiná odpověď

Tak ve 14 letech, vždy jednou za týden při návštěvě babičky, napůl s mlékem a 2 cukry, doteď piju instantní stejně

Rokio

nikdy jsem pít nezačal/a

Kromě ledové kávy.

Drap

jiná odpověď

Od 48 let

paul1

před dosažení plnoletosti (18 -)

hybernia

Poprvé jsem měla kafe někdy v dětském věku. Pravidelně jsem jí začala pít až po tom, co jsem vstávala do práce.