Drap

Od kolika let je vhodné začít se učit plavat ?

Nějak mě tady chybí Michal

Nejlepší odpověď
bolak

Nejlíp dřív než dotyčný velkohlavý tvor začne chodit do školy, protože na některejch už se chodí jednou týdně na bazén, tak aby ten tělocvik taky přežil. Ono vodou v plicích se rodičům nepochlubíš.

Michal Kole: mně se ještě pupík nezahojil, pořád votevřená rána do těla..
a motorika taky dobrá…hlava ramena kolena palce..to všechno zvládám bez problémů

barbakan: tak v plodový jo? čoveče kam ty chodíš na koupálko…

Další odpovědi
terry

Neke, že ti tu chybí. Jen se chceš zapojit do plavacích otázek :D.
A…jsou kurzíky i úplně malinktých miminek. Kojenců.

http://www.go­ogle.cz/search?q=plav%C3­%A1n%C3%AD+no­vorozenc%C5%AF&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

anonym

Nevím jak vy,ale já jsem už plaval v plodové vodě a to už je setsakramentsky dlouho!

Michal Kole

  1. až se zahijí pupík a dítě nemá zdravotní porblémy
  2. až dítě ovládá motoriku cca 4–5 let