jumpupcz

Od kolika let je možnost navštěvovat „akce“ a „párty“ v hudebních klubech v pozdních hodinách?

Doplňuji:
Popř. je na to nějaký zákon + když třeba osoba mladší 15-ti let by s sebou měla doprovod osoby starší 18-ti let? Ale zase jak dokázat, že zrovna ona je jejím doprovodem…?

Odpovědi
Hohny

Nevím jestli je tohle určený ze zákona, ale co tak znám, u vchodu většinou stojí „vyhazovač“ a už ten by neměl pouštět osoby mladší 18-ti let.

panxnotdead

Od 15.. dávají se náramky, jsou 2 barvy.. 15–18 a nad 18. Vem si s sebou občanku.

briliant

Od 15 let, můžou požadovat doklad totožnosti.