Od kolika do kolika kg váží flák masa?

Nejlepší odpověď
annas

Flák masa, chleba, cesty, pole atd., takže se nedá uvéost váha či velikost.

Obecně platí, že je to ukrojený velký kus. Co kdo považuje za velký kus?

Z německého Flanken – velký kus. – z r. 1934 uvádí Oberpfalcer
SNČ, s. 132

U masa to bude větší kus než u chleba.

Další odpovědi
ivzez

Dejme tomu, že od 0,2 kg do 0,75 kg…
(Pod obratem »flák masa« si každý může představovat jinou velikost.)

Mc Merkurion

… flák je jen o něco větší než flákota, a flákota je velikosti správné porce masoráda … pro vegetariána je flák velikosti mouchy nestravitelný …