Karlos24

Od koho si Hitler půjčil peníze?

na to aby dal lidem práci(tzn. výstavba infrastruktury ve velkém atd..)..Zajímalo by mě kdo mu na to půjčil tolik peněz v době, kdy na tom světová ekonomika nebyla zrovna „nejlip“..
Doplňuji:
mám na mysli předválečné období..Na to aby lidem mohl dát práci si půjčitm usel, protože tolik peněz v té době Německo ani náhodou nemělo..BTW druhá světová válka začala už v roce 1939 právě proto, že kdyby dál ještě Třetí říse čekla, ekomomika by to nevydržela(úroky z půjček, další půjčování atd..)..Bohužel peníze na vracení nebyli, to také vedlo k okrádání a drancování jiných států

Nejlepší odpověď
Drap

Nepůjčil, pravě tím, že dal lidem práci rozhýbal ekonomiku

Další odpovědi
anonym

Vzal si co chtěl od Židů,nejen od nich,nejen majetek.

mosoj

http://kolar.blog­.respekt.ihned­.cz/c1-46019480-nemecka-valka-za-evropske-penize-netradicni-pohled-na-treti-risi

arygnoc

asi o ekonomice víte málo.

podívejte se na http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-jak-vznikaji-penize-vite-z-ceho-vznikaji-penize

a nedivte se ničemu.