Cermak

Od koho jste si nechávali dělat návrh kuchyně na míru?

Odpovědi
Mc Merkurion

… sám od sebe …

Drap

Nakreslil jsem si svůj návrh a nechal ho odborně zpracovat od známého, který se navrhováním a výrobou nábytku živí.

terry

Udělám návrh a truhlář vyrobí.

PetaKo

Též máme kuchyň od interiery4u a jsme moc spokojení. Návrh jsem si dělala sama ale o zbytek už se postarali lidé z této firmy.

XenieRo

Pěkný den, potřebuju poradit. Děláme reko kuchyně a vybíráme spotřebiče. Docela jsme se sekli na digestoři. Na trhu je jich celá řada a jako i cenové rozmezí je docela pestrý. Jakou značku byste doporučili? Díky moc.

Jakub Tlapal

My máme kuchyni od https://www.ga­bon.cz/rubrika/kuchy­ne/rohove-kuchynske-linky-kuchyne/ a manželka je s ní spokojená 🙂 . Asi kdybychom měli klasickou rovnou kuchyni, tak by to nebylo tak těžké a třeba bychom si udělali návrh i sami, ale jak má správně vypadat rohová kuchyně, aby v ní všechno plně fungovalo, nebyla tu „hluchá“ místa, už není taková sranda.