leporela22

Od koho internet do notebooku?

Nemáte zkušenosti z mobilním internetem do notebooku ale od t-mobile nechci aby to vyšlo měsíčně okolo 400 kč

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k tomu, že zřejmě neuznávás interpunkci nevím úplně přesně, co chceš a nebo nechceš…
😉
Takže obecně:

  1. ujasni si, k čemu to připojení budeš používat
  2. zjisti si pokrytí lokalit, kde se budeš pohybovat, signálem 3G nebo LTE – ani náhodou není pokrytí ČR 100% a ani náhodou nejsou ´všichni´operátoři´ ´všude´ (a ´starší´ přenosové technologie – GPRS a EDGE, jsou tak leda na čtení mailů)

Na základě 1. si vybereš datový tarif (tedy, kolik dat můžeš za danou cenu a jakou rychlostí přenést), na základě 2. vhodného operátora.

kristýnary

A musí to být mobilní internet? My máme internet v praze od https://www.e­urosignal.cz/ a nemůžeme si stěžovat. Ještě se nám nestalo, že by nám internet někdy vypadl a je i dost rychlý. Máme ten nejlevnější tarif a platíme necelých 400 Kč za měsíc.