Avatar uživatele
Shuffle

Od koho byste si rádi přečetli citáty?

Dobrý den, tvořím knihu s autory citátů, samozřejmě takové ty nejoblíbenější „základní“ typu Lennon, Einstein, Masaryk, Freud apod. jsou již v knize obsaženi, zajímá mě tedy nějaký váš osobní tip, méně známí spisovatelé/hu­debníci (atd.), budu ráda za každá jména navíc. Děkuji.

Zajímavá 0 před 2430 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… takže, citátů je plnej net, takže, ta tvoje práce je jako nosit dříví do lesa, a za druhý, mám to obráceně, jestliže se mi nějaký citát líbí, hledám autora …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nevím, zda je dobré tvořit knihu, když je jich vydaných mnoho Sama mám doma nejméně 5. knížek.

Záleží na tom, zda citáty vybírá starší nebo mladý člověk. Psala jste, že se zajímate o koně a psy, nemýlím-li se, takže zkuste vybrat o zvířatech.

Jinak si otevřete stránku Google a najdete tisíce citátů a moudrostí.. Mám ráda citáty, některé používám, hodí-li se k určitému tématu.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Já čtu moc ráda a mám ráda i citáty.
Ale nezajímala by mne kniha,
jejíž autor by dobře neuměl česky.

1)
S osobami, které již zemřely, nelze nic vytvořit.

2)
Vybrat a sestavit sbírku citátů je něco jiného než psaní knihy.

3)
Kniha se netvoří, ale píše.

4)
Např.: takové ty → obsaženy (nikoliv obsaženi)

5)
za každé (nikoliv každá) jméno navíc

Mám pokračovat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Altair-AC

Da Vinci ,Bruce Lee …Nevím teda proč bys tu knihu tvořila ,když si to může každej najít na netu ,ale dobře …

Upravil/a: Altair-AC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Knih s citáty slavných už je dost. Napiš knihu vlastních citátů nebo citátů obyčejných lidí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek