Pavel1212

Od kdy mají bývat vánoční prázdniny?

Už delší dobu tak uvažuji, od kdy mají bývat vánoční prázdniny. Vím, že školy je zahajují většinou 23. prosince, ale na wikipedii i kdysi na jiných internet. stránkách jsem se dozvěděl, že mají bývat už 22. prosince… Nevíte o tom něco? 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem vám stránku o organzaci školního roku, kde se dovíte termín vánočních prázdnin ve šk.r. 2011/12.

Ve Wikipedi nejsou vždy údaje pravdivé. Stanovuje je MŠ.

Zdroj: http://www.msmt­.cz/ministerstvo/ko­munikace/orga­nizace-skolniho-roku-2011-2012

Další odpovědi
ladyhawke

Já bych zavedla celoprosincové.