Denisa92

Odkdy je na Vyšehradě Letní scéna a kdo tam hraje?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.stu­diodva.cz/let­ni-scena/

Léto 2016

Když si v článku kliknete na text " Kompletní program naleznete zde", najdete rozpis představení..

"Již 13. ročník Metropolitního léta hereckých osobností letos proběhne od 23. června do 31. srpna na Letní scéně Vyšehrad a v divadle Studio DVA. Hlavním lákadlem vyšehradské scény je světová premiéra nové letní komedie Patrika Hartla 4 sestry. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let a již pošesté jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem. Navíc na domovské scéně na Václavském náměstí odehrajeme v průběhu prázdnin několik repríz stále vyprodané hry Sex pro pokročilé, Vysavač a SMOLÍKOVI a jejich podivuhodné dobrodružství. Kompletní program naleznete zde.

Již třetím rokem je na srpen do divadla připraveno i Léto slovenských hvězd. Přehlídka bratislavských divadelních souborů se uskuteční v druhé polovině srpna. Diváci se mohou těšit na taková jména slovenského divadla jakými jsou Emília Vášáryová, Milan Lasica, Milan Kňažko, Zuzana Mauréry, Petra Polnišová a mnoho dalších."