elektrikář

Od jakého výrobce se sežene dobrý odšťavovač.

Poraďte z vlastní zkušenosti.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano – Moulinex je velmi dobry , ale nebala bych se ani Ceske Ety – ma znama ma roky…-iv-

Další odpovědi
quentos

My měli Moulinex a sloužil dobře dlouhá leta i navzdory vehementnímu používání.

Deli

Máme Rohnson, nebyl drahý (Makro, Globus) oproti třeba Philipsu. Odšťavňuje i mrkev, řepu, celer – to je důležité, aby měl dostatečný výkon i na tyhle tvrdé věci. Před koupí si prostudujte návod, ať je tam uvedeno, že zvládá i tohle.
Jinak dáváme mu zabrat a jsme spokojení, i když ho máme teprve asi půlrok.