novinář

Od jakého věku se lidé začínají pomalu scvrkávat?

je to v jednom kvízu a jsou tam 4 možnosti : 30 ,50,85,10

Nejlepší odpověď
Alča M.♥

No, spíš od těch 50. 30 a 10 je úplná blbost, v deseti se ještě roste a 85 je pozdě. Takže 50

Další odpovědi
anonym

Nevím,je mi dost přes padesát a scvrklá ještě nejsem.Tak že by poslední možnost?(asi chybí nulička)

aramah

Vyčkej a uvidíš…

anonym

Na 100% to bude buď odpověd za b)50 a nebo c)85
Nemám stímto zkušenosti ale mám za to že vnoučata své prarodiče dorůstají když jim je nad 50let když je tim dětem samozřejmě už víc ..

led

Nedá sa presne povedať (50–70), záleží aj od životosprávy.
Aktívni športovci (nemyslím, prepáčte, šachistov) a manuálne pracujúci sa ´zmršťujú´ neskôr.