dust8

Od jakého konkrétního množství chovaných králíků se už jedná o množírnu?

Odpovědi
elkon

Nezáleží na množství, ale jestli je to na kšeft. A jedná se ale hlavně o psy, králíci se chovají na maso, nebo na vlnu, pokud jsou to angoráci. To není množírna.

Kelt

Třeba 20 samců není nic, stejně 20 samic. Ale 10 samců a 10 samic, to je taky celkem 20 králíků, ale mohou rodit další. A záleží na tom, jak to budeš využívat.

Drap

Králíky můžeš chovat v neomezeném množství.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.