Luuu

Od jaké společnosti doma využíváte internet?

Jaký máte doma internet, rsp od koho, za kolik a jak vám vyhovuje? jsem asi zhejčkaná, ale všechno mi přijde drahý! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou různí poskytovatelé, obhlídni nabídky, udělej si tabulku pro/proti a uvidíš výsledek. Mám net+IPTV za 700 Kč (přes 100 TV programů, z toho 70 nečumím, ty tam nacpali později a net 100 MB). Společnost má 2 optické kabely, takže výpadek nelze poznat, hlavně komunikují mejlem, telefonem, mají i diskuzní forum. Prostě pro mě nejlepší (NERO.cz)
Doplňuji:
chuds, díky za opravu, 100 Mbps

Další odpovědi
beer

Mám UPC a ano, je to drahé.
Zkus začít hledat všechny poskatovatele internetového připojení ve tvé oblasti třeba zde http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Pocitacove-a-internetove-sluzby/Poskyto­vatele-internetu, porovnej a určitě něco vybereš..

chudst

Od UPC – tento balíček: http://www.up­c.cz/balicek-sluzeb/kombi-komfort/
Spokojenost. Jen pozor na obchodní triky (Mb/s != MB/s != Kb/s != KB/s; jsem si téměř jist, že česílko myslel Mb/s, v opačném případě chci jeho internet :))

Podrobnosti: Rychlost stahování až 60 Mb/s (, Rychlost odesílání až 6 Mb/s, více než 80 TV programů včetně 21 HD programů. Cena: 680CZK.

jirkajirka

Fifejdy.cz za 300Kč měsíčně. 10mbps stahování 8.16 odesílání dnes podle Speed testu ale rychlost se mění každý den jinak. Někdy i 25 Mbps stahování.

cochee

Internet přes místního poskytovatele wifi cestou a protože je velice nepravděpodobné, že bydlíš poblíž mě, tak je sem zbytečné na něj dávat reklamu ;)

koreg

Čauvec. Mrkni na https://pripoj­to.cz/ a nech si od nich sestavit nabídku internetu, která pro tebe bude vhodná jak kvůli dostupnosti, rychlosti, tak také cenově. Super služba, doporučuji.