sisla

Od jaké firmy si mám nechat udělat garážová vrata na míru?

Nejlepší odpověď
Kepler

Dodavatelů jsou stovky, záleží jaká vrata chcete, jestli dvoukřídlová, sekční. rolovací, nebo posuvná. U některých dodavatelů je možné zjistit reference.
Stačí vložit do vyhledávače „garážová vrata na míru“.

Další odpovědi
ivzez

Od jaké? Přece od takové, která garážová vrata na míru nabízí.

Od které?
K odpovědi na tuto otázku by bylo potřeba uvést alespoň místo.
Nebo byste firmu ze Zlína tahal/a do Aše?

cukrar

Velice jednoduché, oslovíte asi 10 firem z okolí, zadáte požadavky a pak budete licitovat. Zkrátka výběrové řízení.

boraba

My jsme si nechavali delat u kruzika,muzes se ppodivat na web kruzik.cz jsme spokojeni

Jana5678

S manželem jsme si pořídili dálkové otevírání vrat na internetových stránkách https://www.po­honnavrata.cz/, které nám doporučil náš kamarád. Zde nám poradili s výběrem správného typu vrat, které jsou opravdu spolehlivé. Jsme velice spokojení, jelikož instalace byla velice rychlá a také snadná. Vrata máme už rok a v žádném případě si na ně nemůžeme stěžovat.