Enrager

Od jaké banky/bank si mohu půjčit cca 150 milionu korun?

Dobrý den, nevíte od jaké banky/bank si mohu půjčit cca 150 milionu korun? potřebuji to na svůj obchodní záměr, splatnost 20 let.

Nejlepší odpověď
Toruk

Píše nám frajer, co je schopen od zítra disponovat se 150 mil korun… Vyloučit to nemůžu, ale myslím, že člověk, který ví, jak efektně a rentabilně nakládat s tak velkou sumou nepotřebuje hledat odpovědi tohoto typu na netu…

Další odpovědi
Miroslavst

To bude teda velkej job, když bez úroků by dělala splátka 625.000,– měsíčně
Asi nikdo.

kazisvět

pokud budete mít super podnikatelský záměr a nabídnete bankám dostatečné jištění, můžete jít do kterékoliv banky, utrhají vám ruce. 🙂
Počítejte však s tím, že jakákoliv banka bude chtít, aby Váš podnikatelský záměr byl financován alespoň z 30% Vašimi penězi. Spíše budou požadovat větší poměr. V současné době se na trhu s rizikovějšími úvěry jeví jako vhodná volba Unicredit bank (vím o pár úvěrech, které jiné banky odmítly a Unicredit je schválila), takže nejprve to zkuste tam.