Fm2.0

Od 10. 8. bude Prima Love vysílat Divokého anděla. Bude někdo sledovat?

Je zde nějaký fanda telenovel nebo starých seriálů? Já telenovely nesledoval, ale tenhle se mi líbil. Zná ho někdo?

Nejlepší odpověď
marci1

Já ne, ale jistě ho budou lidé sledovat. Objevují se tam komediální prvky, hraje a zpívá hezká Natalia Oreiro. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=G6OYDUomY­wI

Další odpovědi
Spartaboy

Bych spíše uvítal Hercules s Kevinem Sorbem, Xenu, Buffy Vampire Slayer, Thundercats, Digimony, Pokémony, film Kačer Howard, Vládce knih, Černý Kotel, Tom Paleček. Spoustě lidí se líbí české pohádky mě se líbí i tyhle americké pohádky. Snad nejsem sám ostatní se za to asi stydí pokud jsou dospělí.

nyjono

Jasně, že ho někdo bude sledovat.
Já tedy ne, a ..... znám ho 😁

da ny

Ne. Nesleduji Prima love. Nesleduji telenovely (bylo toho mnoho)..
„Millagros“ není/nebyla můj šálek kávy, pravda taneční rytmy byly příjemné :DDD

elkon

Na hlouposti nekoukám. Je to ztráta času.

Fm2.0

@Spartaboy jako jasně. Ty první tři jsou topky. Ale tohle na prima love asi nebudou vysílat :DD Hercules > Xena, ten mě bavil vždy mnohem víc, jak Xena.
A zapomněl jsi na čarodějky, ty byly nej. Ale ty tam vlastně vysílají. :) A za mě ještě třeba Ztracený svět a Angel (když už jsi zmínil Buffy). A plno komediálních. Přátelé, Krok za krokem, a z těch „míň” známých Chůva k pohledání, Sabrina mladá čarodějnice,…

Fm2.0

Smack, na tvůj velenázor, lásko, není nikdo zvědavý. Ptal jsem se na něco zcela jiného. Tak si nech „moudra” pro ty, koho budou zajímat. :*
Ano kotě?