_136

Od 1. 3. nás čeká prý velmi tvrdý lockdown. Je tedy jasné, že pro x % obyvatel a jejich podnikání je to už GAME OVER?

Od 1.3. nás čeká prý velmi tvrdý lockdown je tímto už jasné že pro x% obyvatel a jejich podnikání je to už GAME OVER?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný tvrdý, tvrdý by byl, kdyby byl uzavřen i průmysl.

Další odpovědi
Ametyst

Samozřejmě. Spousta jich už skončila, vidím to v okolí. Bude bohužel přibývat zoufalých lidí, kteří už jsou na dně a nemají co ztratit. Stále to nikdo nechce slyšet a jen melou o nutnosti lockdownu a jak vláda prý pomáhá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.