Vlčice777

Očkování psa proti Parvoviróze.

Dobrý den,chci se zeptat,jak v očkovací průkazu psa poznám,že je očkován proti Parvoviróze. Máme tady očkování proti vzteklině a pak jiná očkování a tam máme každý rok dvě nálepky.ŽLUTÁ NÁLEPKA označená L Eurican DHPPLI2-LR Merial a MODRÁ NÁLEPKA označená DHPPI2 Eurican DHPPI2-LR Merial.Je tu někdo zkušený a poradí? Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
badisko

L Eurican DHPPLI2-LR Merial = Vakcinace psů proti psince, hepatitidě, parvoviróze, laryngotracheitidě, paraifluenze, leptospiróze a vzteklině.

Vice ve zdroji …

Zdroj: http://www.me­vet.cz/Produc­tDetails.aspx?pro­ductId=275

Další odpovědi
anonym

Ze zkratek na nálepkách je zřejmé, že pes je proti parvoviru vakcinován.
Parvoviróza se bohužel v Čechách znovu dost šíří vlivem neočkovaých psů
z Rumunska, Slovenska a Ruska atd. a proto je dobře, že se o to zajímáš.
Životu nebezpečný je hlavně pro štěňata, dospělý zdravý jedinec by měl přežít,
ale jedná se o vysoce infekční záležitost.

http://tachov­sky.denik.cz/zpra­vy_region/smrti-tak-muze-skoncit-vas-pes-kdyz-cicha-k-zemi-20130515.html