qwert7

Za kolik dní po očkování na covid mohu cestovat bez omezení do zahraničí?

Dobrý den,
dne 10.6. se chystám očkovat proti covidu vakcínou Johnson&Johnson. Chci se zeptat, za kolik dní mohu cestovat bez omezení do zahraničí. Děkuji

Odpovědi
mosoj

Musíš se zeptat v tom státě kam chceš cestovat. Tady jaksi nepochodíš.

Pepa25

Problém není v tom vycestovat (to jen komunisté drželi hranice zevnitř), ale podmínky přicestování na příslušných zemí. Takže jsou třeba hledat podmínky příslušných zemí, včetně tranzitních. Doporučuju web Ministerstva zahraničí:

Zdroj: https://www.mzv­.cz/jnp/cz/uda­losti_a_media/tis­kove_zpravy/x2020_04_­25_rozcestnik_in­formaci_k_ces­tovani.html

metro

To, co platí pro 2. dávky dvoudávkových vakcín, platí i pro vakcíny jednodávkové.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

: Jen komunisté a státy EU, které Britům musí osladit Brexit. Německo se vymlouvá na indickou mutaci, rozšířenou v Británii, tak zavřela hranice pro Brity. Zatímco denně přistávají v Německu letadla z Indie. Bravo, europokrytci.