zjentek

Ochutnali jste už paleo hmyzí tyčinku?

Zoic tyčinka a co vy na to.

Nejlepší odpověď
annas

Jak jste na tom vy? Podělte se o chuťové zážitky.

Paleo dietu nehodlám držet, už se na stará kolena nechci vracet do doby kamenné a pochutnávat si na cvrčích či housenkách.

Nikdy neříkej nikdy, takže jedině snad v případě nějaké katastrofy, nebo kdybych nevěděla, co jím.

Další odpovědi
Drap

Žádnou podobnou tyčinku jsem nechutnal, ale cvrčky,kobylky a moučné červy jsem jedl dokonce několikrát v různých úpravách. V žádném případě nemohu říct, že by to bylo špatné. Některé věci dokonce velmi chutné, ale živit se tím stále by nebylo dost dobře možné. KL tomu aby to chutnalo je potřeba celá řada ingrediencí a samozřejmě i kus gastronomického umu a zkušenosti. Dá se jíst spousta věcí na které nejsme zvyklí. Včera, možná před dvěma dny tady byla otázka na polévku z vlaštovčích hnízd. Jedl jsem ji přivezenou už před mnoha léty a vůbec to na chuť nebylo špatné. U takovýchto pokrmů je třeba nejdříve ochutnat a teprve potom přemýšlet co to vlastně jím.

cochee

Nebude-li válka nebo něco podobného, nikdo to do mě nedostane. Ať si to žerou muslimové.