Avatar uživatele
zjentek

Ochutnali jste už paleo hmyzí tyčinku?

Zoic tyčinka a co vy na to.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 2500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jak jste na tom vy? Podělte se o chuťové zážitky.

Paleo dietu nehodlám držet, už se na stará kolena nechci vracet do doby kamenné a pochutnávat si na cvrčích či housenkách.

Nikdy neříkej nikdy, takže jedině snad v případě nějaké katastrofy, nebo kdybych nevěděla, co jím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Žádnou podobnou tyčinku jsem nechutnal, ale cvrčky,kobylky a moučné červy jsem jedl dokonce několikrát v různých úpravách. V žádném případě nemohu říct, že by to bylo špatné. Některé věci dokonce velmi chutné, ale živit se tím stále by nebylo dost dobře možné. KL tomu aby to chutnalo je potřeba celá řada ingrediencí a samozřejmě i kus gastronomického umu a zkušenosti. Dá se jíst spousta věcí na které nejsme zvyklí. Včera, možná před dvěma dny tady byla otázka na polévku z vlaštovčích hnízd. Jedl jsem ji přivezenou už před mnoha léty a vůbec to na chuť nebylo špatné. U takovýchto pokrmů je třeba nejdříve ochutnat a teprve potom přemýšlet co to vlastně jím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Nebude-li válka nebo něco podobného, nikdo to do mě nedostane. Ať si to žerou muslimové.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek