marci1

Ochutnali jste už bonbóny „Kajínky“?

Jedná se o bonbóny omilostněného vraha Kajínka. Jsou dobré, sladké? 🙂
https://www.do­tyk.cz/publicis­tika/tak-sladka-je-moje-svoboda-kajinek-si-dal-vyrobit-bonbony-se-svym-jmenem.html

Nejlepší odpověď
Kepler

Páánenkonanebi! Neochutnal. Nestřílí (neprdí) se potom? Ten chlap na tom kriminále snad ještě zbohatne!

Další odpovědi
Drap

Neochutnal

ivzez

Ani jsem o nich nevěděla. Bonbóny nejím, takže je neochutnám.
Kajínek asi má dobrého marketingového poradce. ((–:

Emefej

Neochutnal, netušil jsem, že něco takového existuje.

autacek

Neochutnal, ani mě to neláká. Každopádně mu to nezávidím a odseděl si oproti jiným, byť to nebyl žádný svatoušek, až dost.

anonym

prej kajínka ochutnavaj ze se mu nabizi zensky rikal v jednom rozhovoru to je bombon

xxx3

Tohle bych osobně nepodporoval…Co bude příště? Bábovka manželů Stodolových?

led

Kepler, už zbohatol

luckykubrt

No jo, ale k čemu bohatství, když po něm jdou další kriminálníci ?