chucky

Ochranna pocitace

Mam Antivir, ale nevim, proc me pocitac najednou nechce pustit na mail, banku a vsude kde je nutne prihlaseni. Poradite mi prosim?

Nejlepší odpověď
Hlada

Co to je „nechce mě pustit na mail“? Co se konkrétně děje? Popiš to podrobně. Používáš nějaký poštovní program nebo k mailům přistupuješ přes webové rozhraní? O viru bych neuvažoval.

Další odpovědi
WeeBear

Tak tohle určitě nesouvisí s antivirem, to se mi nějak nezdá. Spíš je možné, že máš přímý problém s prohlížečem,.. Ale nemůžu ti moc poradit..