Ocenovani majetku

Mate nekdo zkusenosti s kurzem na ocenovani majetku? Kdyz to nekdo absolvuje, muze ocenovat jak majetky, nemovitosti tak motorova vozidla? A jestli se tam bere matika, cestina a tyhle „bezny“ predmety? Vim, asi to bude ruzny, ale priblizne jak se pohybujou platy techto ocenovatelu?

Nejlepší odpověď
Drap

Vůbec jsem netušil, že existují nějací oceňovatelé. Podle mne to dělají soudní znalci.

Další odpovědi
Hlada

Myslím, že s uplatněním bude problém. Pokud někdo potřebuje něco ocenit, např. nemovitost, tak zpravidla musí mít ocenění soudním znalcem. Pochybuji, že by absolvent nějakého kurzu našel uplatnění jako zaměstnanec.