bolak

Ocenil by to někdo (krom mě samozřejmě) větší možnosti v zasílání echa do emailu?

Např.:

  • zasílání echa i v případě že mám otázku ohvězdičkovanou jako zajímavou a přibude do ní nová odpověď
  • zasílání echa i v případě že mám otázku ohvězdičkovanou jako zajímavou a otázka bude doplněna
  • zasílání echa i v případě že přibude příspěvek do diskuze, a to jak u mojí vlastí otázky tak u otázky kterou mám mezi zajímavýma
  • a jako bonus, aby byl přímo v profilu u otázek, odpovědí, diskuzí a zajímavých, nějakej třeba červenej majáček, kterej by blikal v případě že do otázky přibyla nová odpověď a já jí ještě nečetl, abych nemusel pořád dokola lítat do emailu na odpovědi a zpátky

Doplňuji:
barnajka: kradu ti nápady, to sis nevšimla? a jak to přesně dělám? dělám to tak že si vždycky rozkliknu tvojí otázku která je přesně 167 dní stará, a přepíšu ji v mužským rodě.

Jinač spoustu podobně „vynikajících“ návrhů (doposud jich bylo asi tak 60), pravidelně zasílám na adresu info@odpovedi.cz, ale do teď mi na to nikdo nereagoval, čili se pravdědpoboně jedná o jakousi mrtvou schránku.

Určitě všichni znáte tu reklamu se santa calusem, jak sedí na záchodě a najednou zjistí že je rulička prázdná, tak si tak povzdychne, šmátrá kolem co by se dalo použít a najednou jeho zrak spočine na velkém pytli ve kterém jsou miliony přání od malých dětí z celé země, kde píšou co by si přáli letos k vánocům, a je mu jasné že toaletní papír už nebude potřeba. Tak tady to bude zřejmě něco podobného.

Mimochodem jeden z posledních návrhů který jsem včera zaslal do mrtvé schránky zněl:
---Nešlo by i k anketám přidat možnost „Popis otázky – doplňující informace“ tak jako je to u otázek?---

To jenom reaguju na tu tvojí větu z odkazu:
–..Chtěla jsem to dát jako anketu ANO x NE, ale tam by se mi tolik „plkání“ kolem asi nevešlo, tak jsem nakonec zvolila zařazení do Aktualit…--

:)

Nejlepší odpověď
anonym

Ad barnajka, kromě tvých dvou variant, jsi možná opomněla 3.,
jejíž souvislosti nechávám na každém z vás (včetně časového souběhu),
z doslovné citace z archivu Odpovědí:

kosaaaak Okem zaujatého divaaaaka …aneb co mi tu chybí.

Protože mi dnes bylo velice jemně naznačeno, že se tu v brzké době plánují nějaké ty změny a že pro mě bude září pravděpodobně konečnou stanicí, tak než mě admin zcela vydeletuje, (představuju si to jako takovou jednoduchou proceduru, kdy mě uchopí levým tlačítkem myši a přenese mě na plochu, na ikonku koše) tak bych se ještě o pár myšlenek podělil.

Samozřejmě že toto není otázka, tudíž bude zřejmě opět porušeno nějaké to neprůstřelné pravidlo a přibude další zářez do větve kterou si pod sebou již desátý den řežu, nicméně když jsem to posledně jako otázku zadal, bylo to pochopeno jako jakási kritika zdejšího systému a reagovalo se na mě stylem: „co ty jsi vůbec zač že si dovoluješ ptát se na to jak by se dala poradna ještě zlepšit“. Samozřejmě že už si pak do té otázky nikdo netroufl nic napsat, takže tohle prostě neberte jako nějakou stížnost, jsou to jen mé osobní pocity/nápady ve kterých se můžete dosyta porýpat.
Takže, co že mi tu vlastně schází:

  1. Možnost opravit překlep v názvu otázky a v podrobnostech otázky.
  2. Možnost nahrání vlastního avataru.
  3. Možnost při nahlášení závadné odpovědi udat důvod, stejně jako funguje při nahlášení závadné otázky.
  4. Možnost zadat hlas do vlastní ankety. Někdy to totiž vypadá jako kdybych vyzvídal od ostatních a sám se nechtěl podělit.
  5. Možnost připsat podrobnosti k anketě.
  6. Možnost odebrat otázku ze zajímavých.
  7. Upozornění ve vlastním profilu v diskuzích a mojich otázkách, kdy byla naposled přidána nová odpověď. Taky by mohla být zavedena možnost, aby byly v profilu otázky a diskuze řazeny ne podle zadání otázky ale podle nejnovějšího příspěvku. (otázka s nejnovějším příspěvkem by se pak přesunula automaticky nahoru)
  8. Pak už jsou tu jen takové drobnosti. Já osobně mám rád statistiky, tak mě takové věci jako žebříček nejužitečnějších odpovědí (odpovědí s nejvíce palci) nebo kterého uživatele já osobně nejvíce hodnotím a kolik už jsem komu rozdal bodů, připadají zajímavé, ale možná jsem sám.
  9. Ještě mě tak docela není jasné, proč tu není vnitřní pošta a jestli je nějaká jiná možnost, když chci někoho kontaktovat (a on má zrovna skrytý profil), mu sdělit že ho chci kontaktovat, než ta že mu prostě musím napsat do jeho otázky nebo někam do diskuze svoji emailovou adresu, tak aby ji všichni okolo viděli.

Toť vše.
Jakékoli reakce, nebo spíše vysvětlení, proč je to tak jak to je a proč to co navrhuju já je naprostá zhovadilost, jsou samozřejmě vítány.

Další odpovědi
barnajka

Jak kdo.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/navrh-na-vylepseni-diskuzi

Nicméně u adminů bys prý s takovými inovačními záměry příliš nepochodil ;)

PS: Tak nevím… jsme to my dva tak vzácně podobní a podobně kreativní, a nebo mi prachsprostě kradeš nápady? :))
Doplňuji:
Dr.Axle – když máš tolik informací…a nevíš, kdy přesně kosaaaak tu jeho otázku vložil? Vypadá to, že to muselo být zhruba v době, kdy já vložila tu svou.
Zajímavý, že mi to nějak uniklo..

Ale já od kosaaaaka určitě neopisovala, jestli (i) tohle jsi chtěl naznačit ;)

led

Je to zaujímavé, niektorí to tak riešia.
Občas mi od niektorých príde upozornenie.
Problém je ale, niektorí, majú zablokované kontakty, chápem ich, ale ako tam chcete posielať echo?
A aby to robila priamo stránka? To nie, stratila by sa tym jednoduchosť a rýchlosť načítavania.

MILAN1961

samozřejmě by to bylo dobré a větší přehled

bolak

Dr.Axl: No tak vidíš, ty mi můžeš dosvědčit že jsem neopisoval od nikoho neopisoval :)) Navíc nevím ze kterýho archivu si to vůbec vzal, protože přesto že je to taková spousta skvělejch nápadů tak to tu tenkrát nevydrželo ani 5 minut. :)