Avatar uživatele
koskos

Ocení naše budoucí generace Andreje Babiše kvůli pandemii COVID-19?

Já osobně jsem přesvědčen, že ano

Zajímavá 0 před 1466 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

To si netroufám posoudit. Pan Babiš o pandemiích nic neví a sám se omlouvá za nedostatky, že podobná situace se dosud ČRdeli řešit nemusela. V Itálii jsou nejpřísnější opatření a v Jižní Korei slabší. Kde myslíš, že mají lepší výsledky?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

No jejda, vždyť je to jasná, byť trestně stíhaná, budoucí hlava státu. Po covidu se jistě i na ty jeho všechny lumpárny zapomene, však v pondělí už chtěl makat na zákonech, které by střet zájmů hezky zahladily a zneprůhlednily. Já s dokonce věřím, že jednou tu bude mít sochy jako Gottwald, či Stalin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Předpokládám, že jednou bude jeho socha stát na Letné. Myslím, že by si ji za to všechno, co pro nás dělá, jednoznačně a neoddiskutovatelně zasloužil!
Provolávejme 3× hurá našemu vůdci!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Každý, kto aktívne pomáhal a pomáha v boji proti tejto pandémii, bez ohľadu na jeho spoločenské, pracovné a politické postavenie, si zaslúži pomník slávy.

Ako by povedali vyznávači postkatastrofických filmov o živote po „dni D“:
Andrej Babiš v súčasnosti stojí na čele českého odboja proti útočníkovi COVID19.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Jasně ironie a sarkasmus je jedna z mála věcí, co fungují skoro vždy 😛

Jinak samozřejmě, další volby bezpochyby vyhraje, platí přeci, že politik, který zahájí válku, musí vyhrát. A Babiš opakovaně zdůrazňuje, že jsme ve válce …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek