koskos

Ocení naše budoucí generace Andreje Babiše kvůli pandemii COVID-19?

Já osobně jsem přesvědčen, že ano

Odpovědi
Kepler

To si netroufám posoudit. Pan Babiš o pandemiích nic neví a sám se omlouvá za nedostatky, že podobná situace se dosud ČRdeli řešit nemusela. V Itálii jsou nejpřísnější opatření a v Jižní Korei slabší. Kde myslíš, že mají lepší výsledky?

autacek

No jejda, vždyť je to jasná, byť trestně stíhaná, budoucí hlava státu. Po covidu se jistě i na ty jeho všechny lumpárny zapomene, však v pondělí už chtěl makat na zákonech, které by střet zájmů hezky zahladily a zneprůhlednily. Já s dokonce věřím, že jednou tu bude mít sochy jako Gottwald, či Stalin.

Alesh

Předpokládám, že jednou bude jeho socha stát na Letné. Myslím, že by si ji za to všechno, co pro nás dělá, jednoznačně a neoddiskutovatelně zasloužil!
Provolávejme 3× hurá našemu vůdci!

led

Každý, kto aktívne pomáhal a pomáha v boji proti tejto pandémii, bez ohľadu na jeho spoločenské, pracovné a politické postavenie, si zaslúži pomník slávy.

Ako by povedali vyznávači postkatastrofických filmov o živote po „dni D“:
Andrej Babiš v súčasnosti stojí na čele českého odboja proti útočníkovi COVID19.

Pepa25

Jasně ironie a sarkasmus je jedna z mála věcí, co fungují skoro vždy 😛

Jinak samozřejmě, další volby bezpochyby vyhraje, platí přeci, že politik, který zahájí válku, musí vyhrát. A Babiš opakovaně zdůrazňuje, že jsme ve válce …