tatanka

Očekáváte zásadní změny od nahlášených demonstrací?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze to očekávát. S touto arogantní vládou by snad pohnula jen generální stávka, která by byla delší a byla masivně podporována obyvateli

Další odpovědi
Damiana

Ne. Demonstrace jsou k ničemu. Tak „otrlí“ lidé se jimi nenechají ani vyplašit, natož vyhnat že svých „tvrdě“ vydobytých postů. Po masovém „průvodu“ se mávne rukou, možná se „odstaví“ nějaký ten iniciátor a jede se dál. Bohužel. Chtělo by to přitvrdit, ne šermovat mávátky.

Amie

Dokaď to nebude demostrace á la „Ven z okna“ tak komu by se chtělo vztávat z těch jejich pohodlnej křesel? To by bylo asi stejně účiný jako vytáhnout mě z vyhřaté postele aniž bych se tam za pět vteřin zas nezavrtala.

Reckini

Určitě ne… malé změny možná, ale určitě ne zrovna „zásadní“