Obvineni z podvodu

dobry den,jsem predvolana na policii z duvodu podvodu,jak mam postupovat

  • nepodepsana faktura je platna ci neplatna

Nejlepší odpověď
standa

Rád bych vám sdělil nějaké konkrétní věci, protože ale nevím z čeho jste byla obviněna (nebo zda-li jste vůbec byla obviněna), tak se omezím jen na určité ´stanovisko´ k té nepodepsané faktuře:

Faktura nemusí obsahovat razítko ani podpis. Více naleznete v níže uvedeném zdroji,

Jakmile ale dochází k zaúčtování této operace, už se na doklad vztahuje zákon o účetnictví, který vyžaduje podpis osoby oprávněné za zaúčtování.

Zdroj: http://firmy.fi­nance.cz/provoz-firmy/formula­re/faktura/