Dzejkob

Obvilion nebo Skyrim?

Máte někdo zkušenost s těmito hrama? Kterou bych si měl podle vás raději zahrát? Jasně, logicky se nabízí Skyrim, protože je novější, má hezčí grafiku a tak bude jistě i vychytanější i z jiných hledisek, ale mě o tu novost a grafiku ani tak nejde, jako spíše o hratelnost, atmosféru a ponoření do děje.

Kterou z těchto her byste mi tedy doporučili?

Odpovědi
Supercom

Ja bych doporucil Skyrim nejen proto ze je vychytanější, ale i proto, ze tato vzpomínka je delší. Vic si zahrajes a z efektu ruznych kouzel a misi jiste nebudes zklamany. :)

Hammy

Určitě Skyrim, na Oblivion ani nemysli 😁

Reezo

obě jsou epické. Jen oblivión je starší než skyrim.
Určitě bych doporučil příští rok vyzkoušet Elder Scrolls online