Avatar uživatele
Jahoda

Obtěžující reklamy chodící na můj e-mail.

Stále mi chodí na e-mail reklamy, které jsou obtěžující. Pokaždé od jiné firmy, o kterých jsem nikdy neslyšela. Například teď mi přišla reklama s názvem: „Už žádné bavlněné ponožky a svetry s jelenem!“. Takové přihlouplé témata mi chodí několikrát za den. Jak jsem psala – pokaždé je to od někoho jiného a nikdy jsem o těch firmách neslyšela.

Jak se bránit?

Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, anonym, aramah, flodur před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

dej blokovat příjemce.
Kdyžtak napiš email a já ti řeknu jak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Myšák V.

Pokud ti chodí emaily od stejné adresy,lze si emailovou schránku odfiltrovat.Pokud zadáš do filtru adresu „obtěžovatele“ tak emaily se budou automaticky třídit.To znamená do koše.V praxi to vypadá jednodušeji než jsem to napsal)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Odstrante ten mail do koše jako spam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Maž je já to taky tak dělám a oni když jim neodpovíš nebo si od nich nic neobjednáš tak pak už ti nenapíší a dají pokoj. Mě jich chodí spoustu i ohledně práce vždy si to jen přečtu a pak smažu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Připomíná mi to trošku takové ty reklamní infomaily, umožněné poskytovatelem mailu (většinou Centrum nebo Seznam). Při zakládání mailu se vás to hrozně mile ptá, co vás zajímá, někde je připsáno, že vám budou chodit maily na toto téma, vy si toho nevšimnete, odsouhlasíte a je to. On klasickej spam většinou není v češtině, nebo je to strojově přeložená.

Tohle nastavení se dá někde změnit. Kde máte mail – Centrum nebo Seznam?

PS: ale lze to vyřešit i tou snadnou cestou, jak tu psali ostatní – spamfiltr nebo blokování adresy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek