Obtěžují vás bezdomovci, máte z nich strach?

moji kamarádce jeden bezdomovec napadl syna,jen kvůli tomu že mu nechtěl dát peníze tak ho pobodal nožem,naštěstí to ten kluk přežil

Nejlepší odpověď
anonym

Šmejdi jsou všude kolem nás a nemusí to být nutně bezdomáč.
Můj vztah – nejsem z nich odvázanej,občas jsou na poblití,ale strach z nich nemám.Když obtěžují,vyji­mečně,je to velmi rychle vyřízeno.
Obecně – všichni,zdá se,se sejdem pod mostem.

Další odpovědi
led

Väčší strach mám z „bývajúcich“. Je pravda, bezdomovci sú náchylnejší aj na násilné činy, na druhej strane sú ochotní pomôcť (aj bezplatne) ak to človek potrebuje.
ľahšie je nadávať na bezdomovcov kdesi v kúte, ale hľadať riešenie, aby k tomu nedochádzalo a presvedčiť „tých hore“ aby vec riešili a vyriešili, je strašne ťažké…

gnr54

Já si jich nevšímám a oni mne také.Větší strach mám z politiků.

rybíz

Málokdy potkám bezdomovce. Někdy po mě chtěli nějaké peníze. Pokud byl slušný, neurčoval kolik mu mám dát a bylo na něm vidět, že je chudák – něco jsem mu vždycky dal. Když pak byl vděčný, měl jsem z toho dobrý pocit. Nikdo nevíme, jestli za čas nedopadneme stejně. Je fakt, že někteří si za to mohou sami, ale pořád je dost těch, co za to nemůžou. Většinou je mi jich líto.

panenka

chudák kluk já bych to tomu bezdovci nandala že by viděl. Naštěstí jsem zatím s žádným bezdomovcem problémy nikdy neměla.