Deli

Obstřik u ortopeda – poraněná šlacha. K čemu vlastně je dobrý?

Měla jsem asi před měsícem drobný úraz a poranila jsem si úpon šlachy. Dnes, při 3.kontrole na ortopedii, mi dal lékař obstřik. Teď to bolí ještě mnohem víc, než před tím.
K čemu ten obstřik vlastně slouží, co obsahuje, jakou s ním máte zkušenost?

Nejlepší odpověď
tom004

Velice jednoduše.Roztok mimo jiné obsahuje hojící látky,a látky,které uvolňují tkáň v místě postižení.Sportoval jsem,tak vím,že to pěkně bolí,ale pomáhá.