LukeOl

Obsilka od PCR

Dobry den, uz je to asi 5 tydnu co se stal jeden smesny incident…stale cekam na obsilku od PCR, pro podani vysvetleni…nevite jak dlouho to muze trvat…PCR nam jen osobne sdelila, ze to pujde nejspis na prestupkovou komisi. Diky a pekny den

Odpovědi
panenka

tyto instituce na vyřízení mívají 30 denní lhůtu .takže se podívej na datum kdy se ten incident stal pokud už tato lhůta uběhla zavolej si tám a ptej se co se děje máš na to právo