SengSS

Obsahují Samsung telefony free navigace ???

Jak je tomu například u Nokie že člověk nemusí mít zapnutý internet , vím že to před dvěma třemi lety dali na jeden typ telefonů a slibovali že rychle pokročí aby dostihli Nokii ale žádné další informace jsem nenašel …

Odpovědi
Bedy

Ne, plnohodnotnou offline navigaci na doživotí zdarma nabízí pouze Nokia.
Pro Android je pár aplikací, ale nedosahuje to takových kvalit, jako navigace u Nokie – například v neplacené verzi to nemá halsovou navigaci nebo to zase nemá pořádné mapové podklady.
Pro Android je k dispozici třeba CoPilot – ale tam ve free verzi není ta hlasová navigace.
Takže se buď budete muset stále připojovat k internetu nebo oželet hlasovou navigaci nebo se usmířit s méně kvalitními mapovými podklady a nebo si pořídíte pořádnej mobil s pořádnou navigací – nějakou tu Nokii.