elysi

Obsahuje RRP (maloobchodní cena) v Německu stanovené obchodníkem DPH? Nebo je potřeba přičíst DPH?

Odpovědi
Pepa25

Nemusí, takže obvykle neobsahuje, pokud to není výslovně uvedeno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

No myslím, že pokud je to maloobchod třeba potraviny, obuv atd. tak je konečná cena včetně DPH. Logicky, zákazníci kupují výrobky včetně daně. Jako u nás. Kdyby to tak nebylo, tak by jste v potravinách přišel k pokladně a tam by jste měl pak Váš nákup dražší, než jak jste viděl ceny v regálech.